Oscar Lycke olja

Oscar Lycke olja
Oscar Lycke olja
Oscar Lycke olja
Oscar Lycke olja
Oscar Lycke olja
Oscar Lycke olja

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LYCKE, Oscar (1877-1927): Vinterlandskap, signerad Osc. Lycke -07, olja på duk, 79x117 cm

151060

2012-10-07