Sixten Lundbohm olja
Closed
2012-10-07
151061
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): "Röda hus", signerad Lundbohm, daterad 1939 atergo, olja på pannå, 27x39 cm,
Inköpt direkt från konstnären i ateljén av nuvarande ägare
Fläckar