Ragnar Johansson olja

Ragnar Johansson olja
Ragnar Johansson olja
Ragnar Johansson olja
Ragnar Johansson olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHANSSON, Ragnar (1913-1997): Positano Italien, monogramsignerad RJ, olja på duk, 33x65 cm

151062

2012-10-07