Sixten Lundbohm olja

Sixten Lundbohm olja
Sixten Lundbohm olja
Sixten Lundbohm olja
Sixten Lundbohm olja
Sixten Lundbohm olja
Sixten Lundbohm olja

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Dalgång, signerad Lundbohm, olja på pannå, 32x39 cm,
Inköpt direkt från konstnären i ateljén av nuvarande ägare

151067

2012-10-07