Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Dalgång, signerad Lundbohm, olja på pannå, 32x39 cm,
Inköpt direkt från konstnären i ateljén av nuvarande ägare
151067
2012-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här