Ulf Hallgren oljemålning
2012-10-07
151077
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HALLGREN, Ulf (samtida): "Ångbåtens dag", signerad o daterad Ulf H -75, olja på duk, 33x61 cm