Ulf Hallgren oljemålning

Ulf Hallgren oljemålning
Ulf Hallgren oljemålning
Ulf Hallgren oljemålning
Ulf Hallgren oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALLGREN, Ulf (samtida): "Ångbåtens dag", signerad o daterad Ulf H -75, olja på duk, 33x61 cm

151077

2012-10-07