Charles Sjöholm olja

Charles Sjöholm olja
Charles Sjöholm olja
Charles Sjöholm olja
Charles Sjöholm olja

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Norr mälarstrand, signerad C Sjöholm, olja på duk, 81x62 cm

151079

2012-10-07