Roland Svensson färglitografier
2012-10-08
151106
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): (3) Skärgårdsmotiv bl a "Ramsmoravinter", signerad Roland S signerade och numrerade, varierande mått