Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHANSEN, Viggo (1851- 1935): Landskap med ruin, signerad och daterad V Johansen -81, olja på duk, 21x35 cm
Uppfodrad på kartong
151173
2012-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här