Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Skärgårdslandskap med sjöbod, signerad och daterad -85, olja på duk, 34x56 cm

Lagning

151175

2012-10-11