Sverker Broström olja

Sverker Broström olja
Sverker Broström olja
Sverker Broström olja
Sverker Broström olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BROSTRÖM, Sverker (1938-1997): Utan titel, stämpelsignerad Sverker, olja på duk, 92x73 cm

151176

2012-10-08