Sverker Broström olja
Vollendet
2012-10-08
151176
| Höchstes Gebot | 6 000 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
BROSTRÖM, Sverker (1938-1997): Utan titel, stämpelsignerad Sverker, olja på duk, 92x73 cm