Felix Eyskens olja

Felix Eyskens olja
Felix Eyskens olja
Felix Eyskens olja
Felix Eyskens olja

Klubbat för:

3 200 SEK

1 000 SEK

EYSKENS, Felix (Belgien 1882-1968): Trappa - motiv från Versaille, signerad, olja på pannå, 22x27 cm

151198

2012-10-15