Maurice de Vlaminck etsning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VLAMINCK, Maurice de (Frankrike 1876-1958): Le Village le Moutiers-les Perches, 1928, signerad och numrerad 20/50, etsning och torrnål, 24x31,7 cm, bladstorlek 39x46,5 cm, litteratur: Walterskirchen 233
151200
2012-10-08