Evert och Astri Taube litografier
Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
TAUBE, Evert och Astri, 2 st, Låt mej vara resp Gränd i Gordes, signerade Evert Taube, litografier, bladstorlek 60x45 resp 64x48 cm, en med dedikation och numrerad 123/340, oramade
Zustandsbeschreibung
Gulnader
151203
2012-10-12