Evert och Astri Taube litografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

TAUBE, Evert och Astri, 2 st, Låt mej vara resp Gränd i Gordes, signerade Evert Taube, litografier, bladstorlek 60x45 resp 64x48 cm, en med dedikation och numrerad 123/340, oramade

Zustandsbeschreibung

Gulnader

151203

2012-10-12