Tomas James Lloyd akvarell

Tomas James Lloyd akvarell
Tomas James Lloyd akvarell
Tomas James Lloyd akvarell
Tomas James Lloyd akvarell
Tomas James Lloyd akvarell
Tomas James Lloyd akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LLOYD, Tomas James (England, 1849-1910): signerad Tom Lloyd, "The Ferry", akvarell, 19x33,5 cm

151218

2012-10-09