Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LLOYD, Tomas James (England, 1849-1910): signerad Tom Lloyd, "The Ferry", akvarell, 19x33,5 cm
151218
2012-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här