Firguriner Lisa Larson

Firguriner Lisa Larson
Firguriner Lisa Larson
Firguriner Lisa Larson
Firguriner Lisa Larson
Firguriner Lisa Larson
Firguriner Lisa Larson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 6 st, Lisa Larson, sex st signerade eller stämplade Lisa L. och LL, den sjunde endast markerad "Sigrid", höjd 1,5-17,5 cm

151223

2012-10-07