Gerda Boethius "Zorn Tecknaren Målaren Etsaren..."
Closed
2012-10-08
151229
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
BOETHIUS, Gerda, "Zorn Tecknaren Målaren Etsaren Skulptören", rött skinnband
PROVENIENS: Brandförsäkringsverket, Stockholm
Bandet med smärre slitage