Karmstolar JOC

Karmstolar JOC
Karmstolar JOC
Karmstolar JOC
Karmstolar JOC
Karmstolar JOC
Karmstolar JOC

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 11 st, JOC, Vetlanda, rygg i rotting, ek
PROVENIENS: Brandförsäkringsverket, Stockholm

Rotting med smärre skador, smärre ytslitage

151234

2012-10-12