Hörnskål 1700-tal

Hörnskål 1700-tal
Hörnskål 1700-tal
Hörnskål 1700-tal
Hörnskål 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1700-tal, bemålat, sannolikt Jämtland, höjd 180, 98x69 cm

Nyckel saknas, skador

151283

2012-10-12