Stol med hjultrissor

Stol med hjultrissor
Stol med hjultrissor
Stol med hjultrissor
Stol med hjultrissor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

SVANSTOL med hjultrissor, 1800-tal, kretongklädsel

Slitage

151297

2012-10-12