Olof Benander Gamla stan Stockholm oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENANDER, Olof, (1900-tal): Stockholmsmotiv, Gamla Stan med Sankt Göran och Draken, signerad O. Benander -51, olja på duk, 55x46 cm

151300

2012-10-09