Damfickur IWC guld
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IWC, damfickur, 1916, märkt i boetten, förgyllt 12´´´ verk kaliber 63, nr 651678, skruvade stenar, ankargång, guldfärgad urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, slät boett av guld 14 k, diameter 31 mm, glasat bordsställ i mahogny med mässingsinläggningar, höjd 4, 7,5x6 cm
Bordsstället med skador
151304
2012-10-14