Damfickur IWC guld

Damfickur IWC guld
Damfickur IWC guld
Damfickur IWC guld
Damfickur IWC guld
Damfickur IWC guld
Damfickur IWC guld

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IWC, damfickur, 1916, märkt i boetten, förgyllt 12´´´ verk kaliber 63, nr 651678, skruvade stenar, ankargång, guldfärgad urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, slät boett av guld 14 k, diameter 31 mm, glasat bordsställ i mahogny med mässingsinläggningar, höjd 4, 7,5x6 cm

Bordsstället med skador

151304

2012-10-14