Golvsljusstake Taserud

Golvsljusstake Taserud
Golvsljusstake Taserud
Golvsljusstake Taserud
Golvsljusstake Taserud
Golvsljusstake Taserud
Golvsljusstake Taserud

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLJUSSTAKE, signerad Matts i Taserud, rokokostil, förgylld, höjd 88 cm

151355

2012-10-12