Justus Lundegård olja

Justus Lundegård olja
Justus Lundegård olja
Justus Lundegård olja
Justus Lundegård olja
Justus Lundegård olja
Justus Lundegård olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): "Interiör", signerad och daterad Lundegård 1910, olja på duk, 84x67 cm

151357

2012-10-17