Hasse Andersson olja

Hasse Andersson olja
Hasse Andersson olja
Hasse Andersson olja
Hasse Andersson olja

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 200 SEK

ANDERSSON, Hasse (1926-2003): Gäss, signerad Hasse Andersson Skanör, olja på duk, 80x63 cm

151361

2012-10-17