Ernst Söderberg oljemålning

Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning
Ernst Söderberg oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖDERBERG, Ernst (1889-1967): Sydländskt bymotiv, signerad Ernst Söderberg, olja på duk, 38x46 cm

Smärre färgbortfall och krackelyr

151376

2012-10-09