Sven Erixon färglitografi
2012-10-09
151404
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXON, Sven ( 1899-1970): Utsikt från Mariaberget, signerad Sven Erixon, färglitografi, 32x42 cm