Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIXON, Sven ( 1899-1970): Utsikt från Mariaberget, signerad Sven Erixon, färglitografi, 32x42 cm
151404
2012-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här