Sven Erixon färglitografi

Sven Erixon färglitografi
Sven Erixon färglitografi
Sven Erixon färglitografi
Sven Erixon färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXON, Sven ( 1899-1970): Utsikt från Mariaberget, signerad Sven Erixon, färglitografi, 32x42 cm

151404

2012-10-09