Sven Erixon färglitografi
2012-10-09
151405
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXON, Sven ( 1899-1970): Skeppsholmen, signerad Sven Erixon, 135/350, färglitografi, 34x44 cm