Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FÅTÖLJ, Louis XV, parisarbete, signerad N.T.PORROT (Noël Toussaint Porrot mästare i Paris 1761), träskuren i valnöt, förgylld med polerat guld och slagmetall
Skadad kredering
151416
2012-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här