Sybord stockholmsarbete i empire mahogny
Vollendet
2012-10-08
151418
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SYBORD, stockholmsarbete, empire, fanerad med mahogny, förgyllda beslag, höjd 74, 54x37 cm, nyckel finns
Smärre skador, lagningar, två pärllister saknas