Holuj oljemålning
Valmis
2012-10-09
151420
| Korkein tarjous | 6 000 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
HOLUJ, Tomasz (född 1947): Orkester, signerad och daterad 1997, olja på duk, 191x78 cm