Holuj oljemålning

Holuj oljemålning
Holuj oljemålning
Holuj oljemålning
Holuj oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HOLUJ, Tomasz (född 1947): Orkester, signerad och daterad 1997, olja på duk, 191x78 cm

151420

2012-10-09