Nattduksbord 1960-tal
Closed
2012-10-17
151423
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1960-tal, teak, tidningshylla i rotting, höjd 51, 46x33 cm
Bordskivorna med smärre ytskador