Axel Peter olja

Axel Peter olja
Axel Peter olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER, Axel (1863-1942): Stigbergsgatan i stockholm, signerad Ax. Peter, olja på mahognypannå, 15x21 cm

151426

2012-10-12