Oscarsson Bernhard olja

Oscarsson Bernhard olja
Oscarsson Bernhard olja
Oscarsson Bernhard olja
Oscarsson Bernhard olja

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Hångavallen, Sylarna, signerad Oscarsson, olja på duk, 49x99 cm

151431

2012-10-12