Lars Boethius olja
Closed
2012-10-12
151432
| Sold for | 8 200 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Strömbron Stockholm, signerad Boethius, olja på pannå, 48x60 cm