Klubbat för:
8 200 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Strömbron Stockholm, signerad Boethius, olja på pannå, 48x60 cm
Zustandsbeschreibung
151432
2012-10-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner