Thure Bosin olja

Thure Bosin olja
Thure Bosin olja
Thure Bosin olja
Thure Bosin olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOSIN, Thure (1894-1983): Nature morte med vårblommor, signerad Thure Bosin, olja på pannå, 33x40 cm

151435

2012-10-12