Erik Osslund olja
Closed
2012-10-12
151437
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OSSLUND, Erik (1913-82): "September i Härjedalen", signerad Erik Osslund, olja på pannå, 46x55 cm