Uno Vallman oljemålning
2012-10-09
151447
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VALLMAN, Uno (född 1913-2004): Norrländskt landskap, signerad, olja på duk, 47x55 cm