Hugo Simberg Bonden och döden
Vollendet
2012-10-09
151468
| Höchstes Gebot | 5 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
SIMBERG, Hugo (1873-1917): Bonden och döden, etsning, signerad med initialer i plåten, med text i marginalen, 12,5 x 7,5 cm