Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIMBERG, Hugo (1873-1917): Bonden och döden, etsning, signerad med initialer i plåten, med text i marginalen, 12,5 x 7,5 cm
151468
2012-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här