Fickur med skelettverk
Klubbat för:
8 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
HERRFICKUR, omkring 1700-talets slut, urtavlan signerad Lépine a Paris, skelettverk besatt med glasstenar, spindelgång, vit urtavla med romerska siffror, små arabiska 5-60, glasad förgylld boett, diameter 40 mm
Kuntoraportti
Kedjan av
151469
Päivämäärä:
2012-10-14