Peter Dahl litografier
2012-10-09
151473
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
DAHL, Peter (född 1934), häfte "Arbeten 1985-87" innehållande 2 osignerade originallitografier, utgivet av galerie Aix 1987