Vaser Japan
Vollendet
2012-10-15
151476
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japan, 1800-tal, dekor av blommor, vardera höjd 31 cm
Lagningar