Peter Dahl ur Fredmans epistlar
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934), 2 st: "Angående Mollbergs återkomst...", "Till grälmakar Löfberg..." - Fredmans Epistel 47, 81, signerade Peter Dahl, färglitografier, 43x29, oramade i originalomslag
151511
2012-10-09