Peter Dahl ur Fredmans epistlar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934), 2 st: "Angående Mollbergs återkomst...", "Till grälmakar Löfberg..." - Fredmans Epistel 47, 81, signerade Peter Dahl, färglitografier, 43x29, oramade i originalomslag

151511

2012-10-09