Roland Svensson litografi
2012-10-09
151526
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Kobbar, signerad Roland S. 66/360, färglitografi, 28x46