Ernst Hildebrand litografi
Closed
2012-10-09
151527
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
HILDEBRAND, Ernst (1833-1924): Kairo, signerad i plåten, litografi, 34x26 cm