Gaston Smidt pastell

Gaston Smidt pastell
Gaston Smidt pastell
Gaston Smidt pastell
Gaston Smidt pastell

Klubbat för:

5 000 SEK

1 000 SEK

SMIDT, Gaston (1900-tal): Storkyrkan och Gamla stan, signerad Gaston, pastell, 34x40 cm

151532

2012-10-13