Axel Peter oljemålning
Valmis
2012-10-10
151538
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
PETER, Axel (1863-1942): Motiv från Skeppsholmen, signerad Ax. Peter, olja på pannå, 54x64 cm