Peter Axel oljemålning

Peter Axel oljemålning
Peter Axel oljemålning
Peter Axel oljemålning
Peter Axel oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER, Axel (1863-1942): Södermotiv, signerad Ax. Peter, olja på pannå, 32x43 cm

151539

2012-10-10